O nas

Nasze spotkania z fotografią i filmem trwają już ponad dwadzieścia lat. Zaczęło się od przypadku, zdjęć z urodzin małej Małgosi i … problem. Kto wywoła te zdjęcia. Pomógł kolega, zapraszając jednocześnie do uczestnictwa w tym „eksperymencie”. I tak zaraził nas fotografią. Potem były zabawy z aparatem fotograficznym, noce przy powiększalniku, znów fotki i tak w koło, powiększalnik, chemia i gotowy efekt.

Po tym zaczęliśmy interesować się filmem, ponieważ odkryliśmy, że jest to równie ciekawe jak fotografia. Filmowanie różnych wydarzeń i uroczystości rodzinnych niemą kamerą 8 mm miało swój nieodparty urok.

Trwa tak to do dziś tylko powiększalnikiem jest komputer, analogową szpulą jest cyfrowy nośnik, kamerę niemą zastąpiła kamera nagrywająca w najwyższej jakości HD, projekcje filmów na ekranie zastąpiły monitory współczesnych telewizorów, noce nie są w ciemnościach a efekt? Trzeba samemu to zobaczyć no i ocenić.

Nasz zespół to mieszanka wieloletniego doświadczenia, a także świeżego spojrzenia młodych ludzi na montaż i ujęcia Państwa przeżyć oraz towarzyszących im wydarzeń, z zachowaniem wszelkich szczegółów.

Nasza wizja filmu opiera się na tworzeniu reportaży indywidualnych, w odpowiednich ramach czasowych, bez gotowych wzorów – co oznacza iż w całości  wykorzystujemy materiał nagrany na uroczystości, przydatny w różnego rodzaju intrach. W naszych filmach znajdziecie Państwo starannie dobrane ścieżki dźwiękowe, ciekawy montaż oraz ujęcia dynamiczne jak i statyczne z wykorzystaniem stabilizatora obrazu.

Polecamy się tym parom, które chciałyby mieć film ciekawy, podany w sposób niebanalny.

Służymy Państwu także pomocą w postaci doradztwa jak zorganizować wspaniałą uroczystość, jaką jest ślub, aby pozostała ona zapamiętana na długie lata.

Praca jaką wkładamy w przygotowanie każdego reportażu znajduje odzwierciedlenie w jego niepowtarzalnym efekcie końcowym. Dlatego kładziemy duży nacisk na zaangażowanie w tworzenie filmu i fotografii, dokładając przy tym wszelkich starań i skrupulatności.

Uwiecznijcie te wyjątkowe chwile z nami w sposób niepowtarzalny.